EN | BA | TR
Şirket, aşağıdaki ürünler için 93/15 / EC sayılı Direktif uyarınca harici bir sertifikasyon prosedürü gerçekleştirmiştir: DK-8, TED, TMED, 30-MSED, 30-MMSED, PSED, BIHNEL tüpler, BIHNEL MS, BIHNEL LP ve BIHNEL UNIDET elektrikli olmayan detonatör konnektörü BIHNEL SL ve BIHNEL EIA CE işareti için nonelektrik sistem.
Ürün kalitesini korumak ve korumak için sürekli olarak mevcut olanı geliştirmek ve yeni teknolojileri ele geçirmek için çalışmaktadır. Çevre yönetim sistemi politikaları ile politika kalitesi, stratejik politikanın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Pobeda-Rudet şirketi d.d. Gorazde, uluslararası standartlar olan BAS EN ISO 9001: 2015, BAS EN ISO 14001:2015 ve ISO 45001:2018'ü tanıttı ve kabul etti.
Pobjeda-Rudet d.d. Gorazde, büyük teknolojik ve üretim kabiliyetlerine sahip sivil kullanım araçlarının üretiminde ünlü bir sanayi geleneğine sahip bir şirkettir.

ÜRÜN HATLARIMIZ:

Pobjeda-Rudet d.d. Doğru ve tutarlı patlatma sonuçları elde etmek için gerekli hassas kontrolü sağlamak için özel olarak tasarlanmış elektrikli patlatıcılar üretir.
Pobjeda-Rudet d.d. patlayıcı hava-metan veya hava kömür tozu karışımlarının tutuşma riski bulunmadığı yüzey patlatma, tünel yeraltı patlatma ve inşaat yapıları için elektriksiz patlatıcı üretmektedir.
Bu tip konektörler, tekli madencilik masraflarının patlatılması arasında gecikme süresi gerektiğinde, patlatma kablosu ile madencilik için kullanılır; Patlamalar sırasında hangi sHERŞEYamalar azalır


Çeyrek İkinci Alüminyum Elektrik Patlatıcıları, titreşimi azaltmak ve tünel açmadaki patlamanın verimini arttırmak için istenen aralıklarda ve sıralarda patlayıcıların yakılmasında kullanılır.
Sahne, yakında üretimde olacak yeni bir üretim hattının geliştirilmesi.

Sertifikalarımız

CEVABI ISTEGINIZ

Genel bir sorgu dolgusu hakkında bizimle konuşmanız gerekiyorsa aşağıdaki formu doldurunuz ve sizi ayni is günü arayacağız

Son Haberler